Позбутися хронічних хвороб без таблеток, ін'єкцій та мікстур здається неможливим, проте такий метод існує і безвідмовно діє протягом багатьох сотень років. Біоенергетичне лікування руками - для всіх органів та систем організму

Медитація Київ. Курси, школа | Медитація у Києві.

Медитація, це техніка, яку може опанувати кожен.

Оздоровчі медитації у Києві

відбудуться online 

 з 18.00 до 21.30

Попередній запис за телефонами:
(067) 142-37-07; (066) 593-96-37

Місце проведення: online

 

Що дає медитація у Київі?

  • Усвідомлення та позбавлення причини захворювання і згодом від патології.
  • Підвищення захисних функцій організму
  • Омолодження організму, довголіття
  • Набуття впевненості у собі.
  • Поліпшення сприйняття, пам'яті, процесів мислення тощо. (візуального, аудіального, кінетичного)
  • Дозволять краще відчути себе та свій організм.
  • Визначити рівень проблем, знайти виходи.
  • Навчитися бути вдячним долі за те, що ми живемо в цьому світі, за свої радості та щастя, за своїх батьків, дітей, за свою сім'ю та улюблену роботу, відчути мудрість її випробувань та перевірок у житті, а значить зміцнитися духом, набути волі до перемозі, відчути удачу та підтримку.

Крім того, у медитації у Києві підвищується:

  • Гнучкість
  • Підприємливість
  • Запобігається передчасному старінню і тіло залишається молодим у середньому та похилому віці.
  • Підвищуються захисні функції організму.
  • Підвищується гнучкість, витривалість, фізична сила.

Медитація Київ — це ефективна вправа з розслаблення та концентрації, яка звільняє ваш розум від думок та тривог, заспокоює вас та приводить мислення до ладу. Регулярні заняття медитацією підвищують ваш настрій, вчать вас розслаблятися і не реагувати на стрес, допомагають у боротьбі зі шкідливими звичками (паління та алкоголь), зміцнюють вашу волю та характер, покращують вашу концентрацію, пам'ять та інтелект.
Найголовніше, медитація розвиває у вас здорову критичну здатність, вміння дивитися на навколишні речі і, також на себе, тверезо, позбавляє ваше сприйняття від пелени ілюзій!

Навіщо потрібна медитація? Як вона працює? Що таке ментальний шум та як його зупинити?

Спробуймо по порядку відповісти на ці запитання. Сучасній людині медитація в Києві потрібна для того, щоб зберігати присутність у будь-яких життєвих перипетіях, вона допомагає людині залишатися розслабленою в найнапруженіших ситуаціях, не залучатися до конфліктів і не вестися на агресію. Освоюючи практику медитації, ми поступово позбавляємося автоматизму в нашому житті, перестаємо йти по накатаній колії і стаємо здатними генерувати нові нетривіальні рішення.

Медитація Київ позбавляє нас звичних схем рішення і розкриває межі нашого «я». Але це лише побічний ефект цієї практики, що спочатку створена як шлях пізнання свого «я», шлях духовного вдосконалення.

Як вона працює? За рахунок чого медитація в Києві дозволяє вирішити таку величезну кількість «начебто» нерозв'язних питань?

Все дуже просто! За рахунок звільнення простору в нашій свідомості від «ментального шуму» – сміття та шлаків нашої свідомості.

Що таке ментальний шум?

Найлегше його виявити, спробувавши ні про що не думати протягом тридцяти секунд. І як тільки ви спробуєте зробити цю вправу, ви виявите, що це не так просто. Думки біжать у голові безперервною чергою, і ви не маєте ніякої влади над ними. І чим більше ви намагаєтеся їх зупинити, тим більше їх стає, як тільки ви послаблюєте контроль над ними. Думки ці не несуть ніякого корисного навантаження - це може бути все, що завгодно, від повторюваного програвання неприємної ситуації, в яку ми потрапили до спогаду про чашку гарячої кави, випитого сьогодні вранці.

Спробувавши взяти владу над своїми думками у цій простій вправі, ви виявили, що вона вам не належить. Усередині вас як би самостійне життя, наповнене самостійною волею, позиціями, рішеннями, які вона вам нав'язує хитрим способом: через почуття, через емоції. Ви не володієте собою, ви собі не належите.

І як же зупинити цей бурхливий потік ментального сміття, що гуркотить у нашій голові? Як звільнити простір нашого розуму для більш корисного використання? Відповіддю саме на це питання є практика медитації.

Медитацію неможливо освоїти, якщо не розуміти, що все знаходиться усередині нашої свідомості. Образи, думки, почуття, навіть вид із нашого вікна – це не більше ніж образ, який знаходиться всередині нашої свідомості. Але сама свідомість ми практично ніколи не спостерігаємо.

Отже, медитація Київ – це практика споглядання нашої власної свідомості. Чи не думок і почуттів, що пробігають у свідомості, а того, де вони знаходяться. Знайти джерело їхнього породження – ось мета медитації. Але як тільки ви починаєте споглядати вашу свідомість, вам відразу стає нудно. Вам нудно наодинці із самими собою.

І якщо навіть ви вольовим рішенням продовжуєте, ваша практика рано чи пізно починає зводитися до двох різновидів: або ви розслабляєтеся і перестаєте бути присутнім, або напружуєтеся та тримаєте концентрацію.

Але правильна медитація у Києві – це розслаблена присутність.

Наукові дослідження медитації

Одним із піонерів дослідження впливу медитації на здоров'я людини був кардіолог Герберт Бенсон із Гарвардської медичної школи. В результаті даних досліджень було виявлено, що навіть дуже спрощена форма медитації має стійкий позитивний вплив на фізіологію, що виражається у зміні ритму серця, поліпшенні обміну речовин та частоти дихання.

Вихід у 1975 році у світ його книги «Реакція релаксації» («The Relaxation Response») став першою апробацією медитативної практики вченими — медиками та сприяло зростанню клінік, які займаються проблемами зниження стресу на робочих місцях, лікарнях та інших місцях. Однак до недавнього часу, не було ніякого надійного способу для збору об'єктивних даних про передбачувані психічні ефекти, таких як загострена увага, свобода розуму від негативних суджень та збільшення співчуття.

Досягнення у функціональній магнітно-резонансній томографії (МРТ) надали динаміку об'єктивним методикам дослідження людського мозку. МРТ дослідження діяльності головного мозку дозволили припустити, що настрої та схильності вкорінені у конкретних регіонах органу. Наприклад, позитивні стани розуму відзначені високою активністю в лівій лобовій ділянці, тоді як активність у правій лобовій ділянці збігається з негативними станами.[65]

Зокрема, в інституті «Розум і життя» (англ.) російськ. з 2003 року, під патронажем Далай-лами, ведеться програма вивчення впливу медитації на діяльність головного мозку «Дослідження Розуму»[66], в ході якої випробувані (попередньо відібрані майстри медитації та представники контрольної групи) виконують низку завдань, під час виконання яких, статус їх мозкової діяльності фіксується за допомогою електроенцефалографії та магнітно-резонансного томографа.

Один із найвідоміших учасників цієї програми — відомий буддистський майстер медитації, автор двох книг, що стали бестселерами: «Будда, мозок і нейрофізіологія щастя» та «Радісна мудрість», засновник спільноти центрів медитації Тергар Йонге Мінґ'юр Рінпоче. У своїй передмові відомий психолог, науковий журналіст Гоулман Деніел коротко описує результат цих досліджень:

«Під час медитації на співчуття нейронна активність у найважливішому центрі мозку, який відповідає за переживання щастя, підвищувалася на 700—800 відсотків! У звичайних піддослідних добровольців, які лише недавно почали медитувати, активність тієї ж області мозку зростала всього на 10-15 відсотків» — з передмови до книги «Будда, мозок і нейрофізіологія щастя.

Як змінити життя на краще» Йонге Мінґ'юр Рінпоче

Ці дослідження, які проводилися на базі Вейсманівської лабораторії нейрофізіології та поведінки мозку[67] у Вісконсинському університеті, в ході якої випробовуваний і представники контрольної групи виконували ряд завдань, під час виконання яких вони знаходилися всередині магнітно-резонансного томографа, що сканує їх мозкову діяльність .

Керівник лабораторії - Річард Девідсон, кілька останніх років осягає мистецтво медитації у Співтоваристві центрів медитації Тергар.[68]

На конференції інституту «Розум і життя» (англ.) російськ., що проходила в 2003 році в Массачусетському технологічному інституті, доктор Ерік С. Ландер (англ.) російськ. ) російськ. професор молекулярної біології, директор Інституту Уайтхеда (англ.) російськ. і центру МТІ з дослідження геному (англ.) російськ., підкреслив, що в той час як буддійські практики наголошують на здобутті все більш високих рівнів усвідомлення, сучасна наука задовольняється вдосконаленням способів відновлення здоров'я психічно хворих пацієнтів до нормального стану:

«Навіщо зупинятися на цьому? Чому ми задовольняємося тим, що кажемо: ми не психічно хворі? Чому замість цього не зосередитися на тому, щоб ставати краще та краще?» - Уривок промови доктора Еріка С. Ландера на конференції інституту «Розум і життя» в МТІ.