Позбутися хронічних хвороб без таблеток, ін'єкцій та мікстур здається неможливим, однак такий метод існує і безвідмовно діє протягом багатьох сотень років. Біоенергетичне лікування руками - для всіх органів та систем організму

Психологія - це наука, предметом вивчення якої є закономірності та механізми психічного життя людини та тварин. Таким чином, психологія вивчає душевні переживання індивіда, шукає їх причини, аналізує стан, прогнозує подальший розвиток. З іншого боку, терміном «психологія» позначається також сукупність психічних процесів, які супроводжують будь-який вид людської діяльності.

Теоретично власної психологією має майже будь-який відрізок буття: розрізняють психологію творчості, дитячу психологію, психологію кольору, психологію праці та т.д.

Психологія вивчає процеси та закономірності психічної діяльності. Як наука психологія зародилася ще в античні часи. Тоді основним предметом вивчення психології була душа (цим займався, наприклад, Аристотель). Зауважимо, що у своїй психологія не відділялася від філософії. Вивчаючи історію розвитку психології, бачимо, що самостійною наукою вона стала лише до кінця XIX століття.

До середини XX століття психологія розділилася на кілька течій: гештальтпсихологію, біхевіоризм, психоаналіз, гуманістичну психологію, когнітивну психологію.
Психологія – це наука, яку вивчали психоаналітики.

Тепер за допомогою психології вони розуміються на причинах та особливостях душевного стану своїх пацієнтів. І дають поради, як упоратися із ситуацією.