Позбутися хронічних хвороб без таблеток, ін'єкцій та мікстур здається неможливим, однак такий метод існує і безвідмовно діє протягом багатьох сотень років. Біоенергетичне лікування руками - для всіх органів та систем організму

Телепатія (від грецьк. tele – «відстань» і pathos «почуття») – не підтверджене сучасною наукою парапсихологічне явище передачі думок та почуттів на відстані

ТЕЛЕПАТІЯ, і, мн. ні, ж. [Нім. Telepathie, фр. telepathie - грец. tele далеко, далеко + pathos почуття].

Одне з явищ, що вивчаються парапсихологією: здатність деяких людей передавати думки та почуття на відстань.

Телепат (розг.) - Людина, що володіє здатністю до телепатії. Телепатичний - що відноситься до телепатії.

При телепатії у нервовій системі однієї людини відтворюються процеси, ідентичні таким процесам у нервовій системі іншої людини. Телепатія є найпростішим випадком телепортації, як у іншій точці простору відтворюється не тіло чи речовина, а хімічні процеси в синапсах нервових клітин.

У результаті свідомості людини виникають самі образи, як у свідомості тієї людини, чиєю свідомістю вони породжені.

Телепатія — гіпотетична здатність мозку, що не має надійних експериментальних доказів, передавати думки, образи, почуття і неусвідомлюваний стан іншому мозку або організму на відстані, або приймати їх від нього, без використання будь-яких відомих засобів комунікації чи маніпуляції.

Є одним із найпоширеніших серед американців псевдонаукових помилок.

Термін «телепатія» був вперше вжитий у 1882 році Фредеріком У. Х. Майєрсом, одним із засновників британського Товариства психічних досліджень після експериментів зі спроби передачі думки на відстані, які він проводив разом із трьома іншими дослідниками,

Герні, Сіджуїком та Барреттом. Експерименти, пов'язані зі спробами довести існування телепатії, проводилися в Європі, США та Радянському Союзі, але, незважаючи на повідомлення про деяку кількість попередніх позитивних результатів, спроби відтворити їх у суворіших експериментальних умовах призводять до негативних результатів, і, таким чином, реальність феномену як і раніше, залишається недоведеною. Враховуючи відсутність біологічних передумов до телепатії, більшість вчених вважають її принципово неможливою, а телепатичні дослідження належать до псевдонаукової діяльності.

Телепатія буває: чуттєва та мислима 

Чуттєва телепатія - телепатія, коли у нервовій системі об'єкта телепатії відтворюються почуття іншу людину.

Вищий ступінь такої телепатії – виникнення сенсорних відчуттів, ідентичних сенсорним відчуттям джерела. Така телепатія рідко буває усвідомленої на початковому етапі, але за виникненні сенсорних відчуттів неминуче усвідомлюється як явище, що надходить ззовні.

Уявна телепатія - телепатія, коли він у нервовій системі об'єкта відтворюються процеси, які ведуть освіти у свідомості звукових і зорових відчуттів, ідентичних відчуттям іншу людину. Людей, які володіють цим умінням і називається телепатами.

Телепатія, ознаки якої хоча один раз помічала кожна людина, проявляється у побуті досить часто. Наприклад, коли в діалозі прослизає фраза «Ти читаєш мої думки! Я хотів сказати те саме!».

Більшості людей подібні випадки здаються випадковістю, веселощами, дивом – чим завгодно. Але вкрай мало людей замислюються над тим, що подібні речі властиві людині. Телепатія? Як навчитися їй? Як її використати? Все це видається неймовірним. Втім, ми дуже багато в житті не приділяємо достатньої уваги. А тут телепатія – це просто немислимо.

Під час спілкування люди використовують лише три види взаємодії.

  • По-перше, звуки, саме мова.
  • По-друге, міміку та жести, а також інші фізичні дії. Мова тіла.
  • По-третє, підсвідомий чинник, тобто інтуїція. Це безпосередньо телепатія. Очевидно, що з першими двома видами можна ще розібратися. Нас цікавить третій.

Напевно, у кожного хоч раз у житті був такий випадок. При знайомстві з людиною, скільки б він не посміхався і не говорив компліментів, ви розумієте, що вона не подобається вам. Але ви не можете це пояснити. Ви не приймаєте її на інтуїтивному рівні.

Для того, щоб усвідомити, чому вам не подобається співрозмовник, необхідно запровадити таке поняття, як зосередження.

Вірне налаштування може дати дуже багато. За допомогою певних дій людина виявляється ніби у шкірі співрозмовника.

А потім повертаючись, розповідає, що той відчував. Навіщо потрібне налаштування щодо і заняттях телепатією? Вона необхідна для того, щоб ви могли сформулювати образ тієї людини, якій збираєтеся щось навіяти. Схема процесів при телепатії Отже, знаючи, як важко читати пояснення, пропонуємо вам короткий варіант процесів при телепатичному досвіді.

  • Перший етап. Підготовка. Необхідно прийняти зручне положення, щоб ваш хребет був випрямлений.
  • Другий етап. Концентрація Зупиніть свій внутрішній діалог. Очистіться від усіх думок. Відгородьтеся від навколишнього світу та сконцентруйтеся. Є тільки ви та ваш телепатичний співрозмовник. Необхідно уявити людину якомога чіткіше. Так, ніби він стоїть поряд з вами. Потрібно дивитися не очима, а тим, що всередині. Спостерігайте за співрозмовником своїм внутрішнім поглядом.
  • Третій етап. Формулювання думки Необхідно сформулювати те, що ви хочете передати – думка, образ, почуття – у центрі свого мозку. Можна сказати, у центрі свідомості. Головне, щоб це не виглядало поверхово або як гра уяви. Далі зробіть глибокий вдих. З м'яким, але різким видихом подумки оправте інформацію в простір.
  • Четвертий етап. Уявіть, як інформація доходить до вашого телепатичного співрозмовника, які емоції він відчуває і чим займається.

Головний момент в оперативному налаштуванні - це не дозволяти стороннім думкам виводити вас зі стану повної концентрації. Адже так само, як і в попередньому випадку – при простому налаштуванні – вам необхідно візуалізувати людину, її параметри, ім'я та все інше.

Випуск згустків інформації в космос аналогічний. Далі необхідно розпочати безпосередньо передачі думок. Раптове отримання інформації Необхідно зауважити, що відчуття під час передачі чи прийому телепатичних відомостей в кожної людини свої, тобто суто індивідуальні.

Тут вам самим доведеться визначити, які відчуття у вас виникають, коли хтось стукає до вас на думку. Нерідко цими відчуттями є мурашки по хребетному стовпу, між лопаток чи потилиці. Загалом, при спонтанному отриманні повідомлення, ви відчуватимете щось подібне. Вам необхідно розслабитися та очистити мозок від думок.

Той, кого ви згадаєте насамперед, і є відправником. Цілеспрямоване отримання інформації Якщо ви домовилися зі співрозмовником про те, що ви зв'яжетесь телепатично, вам знадобляться вигідні умови для проведення сеансу. Один із співрозмовників повинен правильно відправити потік інформації, а інший – правильно його прийняти. У цьому випадку буде потрібне налаштування з обох сторін. Обом співрозмовникам слід здійснити стандартне налаштування.

Аспекти телепатії: відчуття провини і думки За визначенням поняття «телепатія» ясно, що це – передача думок з відривом без участі будь-яких органів чуття. Слід зазначити, що мыслеформа чи думка – це неконкретна величина. Це може виявитися звуком, смаком, кольором, будь-яким чином. Одним словом, усім тим, що ми сприймаємо своїми органами почуттів. Втім, немає особливої різниці, що надіслати – образ чи думка. Проте багато хто протестує проти цього. Вони трактують невдачу тим, що люди неправильно надсилають інформацію: необхідно надсилати не відчуття, а думка.

Досвідчені люди повідомляють, що немає різниці та радять новачкам відсилати інформацією будь-якого характеру. Можливо і навіть чудово послати, наприклад, почуття любові дорогій людині, і поділити з нею цю радість. Багато досвідчених людей запевняють, що подібним можна навіть лікувати людей. Якщо ви спробуєте надіслати почуття любові сердитий людині – результат буде миттєвим. Для того щоб правильно послати інформацію, що містить відчуття, що посилає необхідно зробити ті ж дії, які були описані вище. Лише одна поправка - необхідно намагатися чіткіше уявити співрозмовника і більше вірити в те, що повідомлення дійде.